nakliyat
Nilüfer Nakliyat Şehiriçi ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmetleri
Hizmetlerimiz
Çekmeköy evden eve nakliyat

Çekmeköy içi ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerinizde tam donanımlı araçlarımız eğitimli kadromuz ve profesyonel ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz. Çekmeköy evden eve Nakliyat hizmetini yerine getirirken eşyalarınıza gerekli özen ve hassasiyeti göstereceğimizden hiç şüpheniz olmasın. Her ihtimale karşı yinede şehirler arası nakliyat hizmetlerinizde tüm taşıma işlemlerimizi sigorta kapsamında yapmaktayız.

Çekmeköy İLETİŞİM

0216 352 00 12

0532 421 18 05

 

Geniş servis ağımız sayesinde TÜRKİYE’nin her bölgesine evden eve nakliyat hizmetini 30 yıllık sektörel bilgi ve tecrübeyle yerine getirmekteyiz. Kuruluşumuzdan itibaren evden eve nakliyat ve şehirler arası nakliyat hizmetini ilk günkü heyecan ve azimle yerine getiren NİLÜFER NAKLİYAT sektöründede parmakla gösterilir şekilde yükselmiş ve diğer firmalar arasından sıyrılmıştır.

evden eve nakliyat

Temel ilkesi “MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ” olan firmamızda bu ilke bütün çalışanlarını aynı temel ilkeye göre şartlandırmıştır. 7/24 kamera sistemi ile kontrol edilen özel depolamarımızda eşyalarınızın depolama hizmetini karşılayabilecek imkana ve bilgiye sahibiz bu bilgi ve tecrübeyle siz değerli müşterilerimize depolama hizmetide tarafımızdan verilmektedir.

evden eve nakliyat

Şehirler arası nakliyat firmaları içerisinde verdiğimiz hizmet ve geniş servis ağımız sayesinde önemli bir müşteri potansiyeli yakalamış bulunmaktayız. Siz de sözleşmeli ve sigortalı olarak eşyalarınızı bir ilden başka bir ile güvenli taşıtmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Verilen nakliyat hizmetinde öncelikli olarak kaliteden ve profesyonellikten vazgeçmeyen müşterilerinin istek ve önerilerine önem veren ödeme konuşllarında olabildiğince esnek olan firmamızı istediğiniz aman arayabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

evden eve nakliyat

Nilüfer evden eve nakliyat yıllar önce insanlara yük olan hatta şimdi bile kabus gibi görünmekten çıkaran ev taşımacılığı, insanlara önce güven sonra kalite sunmaktadır.evden eve nakliyat sektöründe siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmış ve ayrıca kaliteyi ön planda tutup en iyi derecede taşımayı başarıya doğru devam etmektedir. Çekmeköy Evden eve nakliyat kalite ve profesyonellik gerektiren bir iştir bu kalite ve profesyonellik yıllların verdiği bilgi ve tecrübeyle bizde fazlasıyla mevcuttur.

Ağırlıklı olarak hizmetimiz, evden eve nakliyat olmakla beraber bunun yanında ofis taşımacılığı ,kurumsal nakliye, depolama , askılı tekstil ve diğer nakliyat konularında size hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

evden eve nakliyat

4925 Sayılı Karayolu Taşıma Kanununa göre ticari amaçla yurtiçi eşya taşımacılığı yapacak gerçek ve tüzel kişilere verilen K1 ve K3 türü yetki belgeleri olmadan Evden eve nakliyat Firmaları Ev ve Büro taşımacılığı yapamazlar. Firmamız bu yetki belgelerine sahiptir. Ekibimiz içerisinde su tesisatçısı, marangoz ve elektrikçimiz mevcuttur. Tüm eşyalarınızı güvenceye alıyor ve sigortalı olarak taşıyoruz. Sizin yapmanız gereken tek şey özel eşyalarınızı toparlamak ve buzdolabı vb. elektrikli eşyaları fişten çekmek, taşımaya 1 gün kala çalıştırmamak ve ekibimizi beklemek.

Firmamız evden eve nakliyatta bildirdiğiniz depolanacak eşyalarınız, yıllardır bu hizmeti veren profesyonel çalışma arkadaşlarımız tarafından evinizden veya işyerinizden alınır. Sizlerin denetiminde güvenle ve özenle araçlarımıza yüklenen eşyalarınız güvenlik elemanları ile korunan evden eve nakliyat depolarına götürülür. Eşyalarınız ambalajlı halde depomuza yerleştirilir.

Eşyalarınız uzman ellerde sökülür gideceği yerde monte edilir. Nakliyat günü ve saati kararlaştırılarak nakliye sözleşmesi yapılır.Eğer hala kafanızda hâlâ soru işaretleri varsa, sitemizi dolaşın. Eğer hâlâ istediğiniz bilgilere ulaşamadığınızı düşünüyorsanız, ofisimize bekleriz; bize telefon açabilirsiniz veya bir e-mail ile bize ulaşabilirsiniz.

Araçlarımız ev ve büro eşyasının taşınması için özel olarak dizayn edilmişlerdir. Araç kasaları kapalı çelik kasadır. Büyük Kamyonlarımızın hacmi 45 metreküptür. Bu da 3 oda 1 salon eşyanın rahat bir şekilde bir kamyonla bir seferde taşınabilmesini sağlıyor. Kamyonetlerimiz kapalı çelik kasalı olup, kasaların içleri sunta ile döşenmiştir. Kasalarının hacimleri 25 metreküp eşyayı bir seferde taşıyabilecek kapasitedirler.

Evden eve nakliyat firmalarının kurduğu bu sistem ile yüksek katlarda dahi otursanız, kurulan sistem sayesinde, ağırlık taşıyabilen bir asansör vasıtasıyla eşyalarınız sigortalı olarak yeni yuvanıza taşınmaktadır.
Nilüfer Nakliyat olarak amacımız, yerleşim stresini en aza indirmek, sizlerin rahat ve huzurlu olabilmenizi sağlamak olduğundan, özellikle yeni evinizin eşya düzeni konusunda firmadan talepleriniz üzerinde yoğunlaşıyoruz. Bu amaçla, olabilecek ek taleplerinizi değerlendirerek yerine getiriyoruz.

Nilüfer Nakliyat şehirlerarası taşımacılığı yaygınlaştığından beri, bu sektöre önemli yatırımlar yapmıştır. Firma olarak haftanın her günü 24 saat taşıma hizmeti gerçekleştirmekteyiz. Sizleri profesyonelliğin getirdiği özgüven ile yeni evinize veya iş yerinize güven içinde taşınmanız için çaba gösteriyoruz.
Nilüfer Nakliyat olarak nakliyat hizmetlerimiz aşağıdaki gibidir..
-İkamet taşımacılığı (Bölgesel taşınma, şehir içi veya şehirlerarası taşıma)
-Full ağ çözümleri ile ticari taşıma (şirket taşımacılığı)
-24 saat güvenli depolama hizmeti
-Profesyonel paketleme ve ambalajlama hizmeti.
Ve daha bir çok taşıma hizmeti…
Nakliyat şirketimiz ayrıca tarihi eser, antika, piyano ve sanat eserlerini de özenle taşımaktadır. Bu şekilde taşıma işlemleri için özel bir sistem geliştiren firmamız sizi güvenli taşınma ile tanıltırmaktadır. Bizim için sadece sanatsal eşyalar değil tüm eşyalarınız değerlidir ve hepsine aynı özenle davranmaktayız. Genel olarak yapılan evden eve nakliyat hizmetinde olduğu gibi tüm eşyalarınızın dışında belli orandaki eşyalarınızın taşınmasını sağşlayan özel nakliyat işlerinizde de aynı özeni göstermekteyiz.

şehirler arası nakliyat

#

EVDEN EVE NAKLİYE

Taşınmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmadı

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

EV EŞYASI DEPOLAMA

Eşyalarınız Temiz 1.Kalite Depolarda Güvende

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

OFİS-BÜRO NAKLİYE

Hızlı Ve Dikkatlı Nakliye, İşinizin Değerini Biliyoruz

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

KURUMSAL TAŞIMACILIK

Profosyonel Standartlarda Kurumsal Nakliye Hizmeti

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT

Uzaklık Tanımaksızın Güvenli Eşya Transferi

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın